דף הבית » אודות

אודות

אפרת מעוז טיפול רגשי לילדים ומבוגרים

אני אפרת מעוז, בהכשרתי מטפלת בפסיכודרמה בעלת תואר שני מאוניבסיטת חיפה, ובתהליך הסמכה לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). אני מאמינה ביכולתו של טיפול לחולל שינוי עמוק ומתמשך ולאפשר איכות חיים טובה יותר. הטיפול מבחינתי הוא מסע משותף שעוברים יחד בו מתעכבים לרגעים על מוקדי הקושי, ובעיקר מוצאים את הכוחות הבריאים והמשאבים האישיים, החברתיים והמשפחתיים של המטופל שיכולים לסייע לו להתמודד עם קשייו. 

בנסיוני המקצועי עבודה עם נוער בסיכון והוריהם, עם ילדים ונוער בעלי לקויות למידה רב בעייתיות, ADHD, אוטיזם, הפרעות התנהגות, קשיים נפשיים, חרדות, דיכאון, קשיים חברתיים ועוד. אני מטפלת באופן פרטני ובקבוצות לפי הצורך.

כיום בנוסף לקליניקה הפרטית אני עובדת במשרד החינוך, גם בחינוך המיוחד וגם עם תלמידי שילוב בחינוך הרגיל. בנסיוני המקצועי עבודה בקידום נוער עם נוער נושר ונוער בסיכון, בבתי הספר עם נוער לפני נשירה, ובתכנית "קדימה מדע" לילדים חולים בביתם המאפשרת טיפול וקשר עם המשפחה לתמיכה בילד החולה המרותק לביתו. בעבר ניהלתי צוות בפנימיה לילדים שהוצאו מביתם מסיבות סוציאליות. 

אני מאמינה בעבודה עם הסביבה המיידית שבה גדל הילד, קרי ההורים, כסוכני שינוי בחייו של הילד. העבודה שלי כוללת שיח ישיר עם הילד על הקשיים והמגבלות שבגינן מגיעים לטיפול, כמו גם עבודה עקיפה דרך משחק, ציור, סיפורים ואמצעים אמנותיים.

אני משלבת כלים מעולם הפסיכודרמה הכולל סימולציות ומשחקי תפקידים, וכן כלים מהעולם הקוגניטיבי התנהגותי הכוללים בחינה של תהליכי חשיבה והתנהגויות.

ליצירת קשר השאירו פרטים או התקשרו